3 haziran 2019 pazartesi tüyolu bursa yorumları

3 haziran 2019 pazartesi bursa

 

Boş koşuda takip atımız ************* sevdiği pistte mesafeyi biraz kısaltabilirse sürprizi yapabilir.

1.AYAK: Son yarışında yine eski bir problemi nükseden ve kısa bir ara veren *************  bu koşuya sorunlarından arımış dinlenerek ve sıkı hazırlanarak katılacak. ************* için rakipler sert gözükse de devamlı mücadelenin içinde yer alıyor ve bu kez kilosu da çok müsait dikkat. Bu isimler yarışın sürratli gitmesi halinde şanslı olcaklarken aksi yavaş tempo seyrederse ************* ve ************* devreye girer.

 

2.AYAK: İlk kez koşacak isimlerden ************* için oldukça iddialı cümleler duyduk. Eğer ilk startı diye bir hata yapmazsa kazanması bekleniyor bilginize… 

 

3.AYAK: ************* bursaya çok iddialı gidiyor dikkat. Aprantisi de iyi formu ile bu şansı değerlendirmek isteyecektir. ************* ise yarış içi şartlarını değerlendirebilirse bu rakiplere direnebilir dikkat. ************* ilgilileri ise çıktığı gibi dinçlikle bir solukta bitirmeyi umuyor.

 

4.AYAK: Bu grupta pek şans verilmeyen ************* ismi ahırlar bölgesinde çok geçiyor, bugün yarın bomba yapar konumda dikkat. ************* sürekli artan formu varmış, gözlerini iyi yerlere dikiyorlar. ************* ve ************* ise kendini ispatlamış grubun güçlü isimleri.

 

5.AYAK: Yarış gören ************* bu koşuya hedefli geliyor. ************* için şartlar çok müsait ama kazanma karakterinden dolayı rakip yazılmalı. ************* bugün çok geri planda kalmış ama pist ağır olmadıktan sonra çimde de çok koşar denildi ve bu kez stili rakibi tarafından zorlanmazsa bombayı da yapar dikkat.

 

6.AYAK: ************* için çok uygun bir grup. Kazanma karakterinden dolayı yanın ahır önerisi ve takip atlarımız ************* ve ************* yazınız.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44