3 Kasım 2018 Cumartesi İzmir At Yarışları Tüyolu Yorumlar

3 Kasım 2018 Cumartesi İzmir At Yarışları Tüyolu Yorumlar

3 Kasım 2018 Cumartesi İzmir At Yarışları Tüyolu Yorumlar

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

3 Kasım 2018 Cumartesi İzmir

1.AYAK:  ******* yarış içi şartlardan dolayı favorimiz. ******* ve ******* eşit güçteler. ******* için ayrıca çok koşacak bugün dediler.  *******  ve ******* pistte dikkat çeken isimler. ******* ve *******  ile burayı sağlama alalım.

2.AYAK:  ******* eğer kazanma karakteri düşük olmasaydı burada yılın bankosu olarak yazılabilirdi. Yine de eğer kolay temposunu son metrelere tuta tuta getirebilirse kazanabilir. *******  takip listesindeki atımız. Mükemmel koşacak ve ciddi rakibinin kazanma karakterinden dolayı hatayı affetmez.

3.AYAK:  ******* kazanma karakterini düzeltiği görüldü. Eğer yine geçilecek bir at aramazsa çok rahat bir yarış kazanacaktır.
BANKO

4.AYAK:  ******* ve ******* bugün pist çevresinde çok konuşuluyor.******* ve ******* ahırdan mutlaka yazın talimatı ile geldi.

5.AYAK:  6.MAHMUT kalitesi ile birhayli ön planda tutulsa da bugün için ******* ihmal edilmemesi gerek diye uyarı aldık.

6.AYAK:   ******* çok formda yarışta gördü ama bir türlü yarışa kendini veremedi. Bugün çimde bambaşka koşup kazanması bekleniyor. ******* için de bugün harika görüntüsü var dediler. Değerlendirmekte fayda var.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.