3 kasım istanbul ahırdan tüyolu özel BANKO

3 kasım istanbul ahırdan tüyolu özel BANKO

3 kasım istanbul ahırdan tüyolu özel BANKO

 

*1.AYAK:* ********** ilgililerinin beklentileri çok yüksek. **********  son yarışında çok güveniliyordu. İdmanları çok beğenilen ********** ve ********** ikilisi de sağlam kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

*2.AYAK:* Takip atımız ********** ile bu kez sentetikte denenecek olan ********** öncelikle yazılmalı. Start sorununu aşıp güzel yer tutarsa ********** sürpriz yapabilir.

 

*3.AYAK:* ********** sert rakipler yanında sürpriz konumda olmasına rağmen yazılmalı çünkü bu at yarış içi şartlar lehine geliştiğinde rakip tanımıyor. Üst düzey formu ile bugün bomba yapabilir dikkat.  Yarış erken süratlenirse ********** ,********** ve ********** şanslı olacaklardır.

 

*4.AYAK:* Denk rakiplere pek te geçilesi olmayan ********** yanına bu kez ahır ekibinin iddialı olduğu ********** ile formda ********** rakip olarak yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Bu grupta bu mesafede en iyi durumda gözüken isim ********** yine çok şanslıdır. Yalnız bu kez kilosu hafifleyen ********** eksik koşmaz dikkat.

 

*6.AYAK:* Bu pistteki yarışı beğenildiğinden artık istanbulda yarışacak olan ********** öncelikle yazılmalı. ********** ekibi çok iddialı bilginiz olsun. Formu giderek artan ********** için yakında bomba yapar diyorlar.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.