3 Mart 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu 2 Sağlam Bankolu Kupon

3 Mart 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


3 Mart 2019 Adana Altılısı

1.AYAK: ************ Tüm ahırlar bölgesinde hiç geçilmez konumda.  BANKO yazılabilir. Ama ilk ayak fobisi olanlar ve sağlamcılar sıralamadaki diğer sürprizleri değerlendirebilirler.

2.AYAK: ************ ahırdan önerildi dikkat. ************ de bir grup çok güveniyor. ************  için sorunları çözüldü demişlerdi ama çözülse bu gruplara düşmezdi sanırım. Zaten gücünün bir kısmını sergileyebilse bu tip grupları rahat geride bırakır. ************ , ************ ve ************ daha sonra eklenebilir.

3.AYAK: ************  daha sert rakipler yanında önermiştik. Bugün nispetten çok uygun rakipler yanında bir aksilik yaşamazsa kazanır. Rakip olarak ************  diyoruz.

4.AYAK: ************ bu rakiplere geçilmesi zor .

5.AYAK: Çoğu kazanma özürlü rakiplerin arasında ************ ahır duyumu ile öne çıkmakta. Neredeyse sonuncu durumda ama bizce bu at ve diğerleri diye koşu ayırılmalı.  ************ ve ************ diğer önerilerimizdir.

6.AYAK: ************  son yarışı sürpriz sayılmamalı zira iyi koşacağı tüyosu gelmişti. Bugün de ihmal etmeyelim. Uzun süredik tam kapasite koşamayan ************ bu kez etkili olabilir. ************  de bugün ciddi hazırlananlardan. Diğer rakipleri sıralamada.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.