3 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan 2 tane çok sağlam banko

3 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan 2 tane çok sağlam banko

3 Mart 2019 İzmir Altılısı Ahırdan 2 tane sağlam banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


3 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: Çok iyi durumundan bahsedilen sürpriz isim ************** için ciddi şekilde iddialı olduğunu öğrendik. Rakip olarak yarış içi avantajları bulunan ************** önereceğiz.

 

2.AYAK: ************** normal şartlarda bu mesafede bu rakiplere geçilmez. Ahırlar bölgesinde de çok sağlam banko olarak öneriliyor. Ancak biz yine de yanına takip atımız **************  yazıp altılı ikramiyesini daha cazip hale getirebiliriz.

 

3.AYAK: Mesafeden dolayı ************** öncelikle yazın. Ciddi hazırlanan ************** ciddi rakip olur. Ahır önerisi ************** dinçlikle iyi koşar dediler. Takip atımız ************** mutlaka ekleyelim.

 

4.AYAK: Bugün geri planda kalmış olmasına rağmen yarış içi avantajları ve iyi durumu ile ************** sizlere çok sağlam BANKO olarak öneriyoruz.

 

5.AYAK: ************** ve ************** yarış karakterleri ile kazanma karakteri düşük isimler yanında öne çıkıyor. Ancak önde boş kalırsa ************** sürpriz yapabilme ihtimali var. Kazanma karakterleri düşük olan ************** ve ************** gibi atların son dönemde yarış kazandıkları için yazılmalılar.

 

6.AYAK: Bu koşu ile alakalı Sadece ************** iyi durumundan bahsedildi. Takipten ************** koşuyor.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

2 Comments
  1. okunmuyor yorumlarınız***** böyle gozukuyor

  2. Yorumların açık hali whatsappp abonelere gidiyor efendim. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Comments are closed.