3 Mayıs 2019 cuma bursa altılı ganyan bülten program yorumlar ve tüyolar

3 Mayıs 2019 cuma bursa altılı ganyan bülten program yorumlar ve tüyolar

3 Mayıs 2019 cuma bursa

 

1.AYAK: Arasına rağmen ciddi hazırlanarak dinçlikle etkili koşar denilen *************   bugün herkesi yatırabilir dikkat. Rakip olarak grubun güçlü isimleri *************  , *************   ve bursada da çok koşar denilen *************   yazabiliriz..

2.AYAK: *************  ahırlarında sıkı hazırlıklar var. Mükemmel forma ulaştığı aktarılan *************   eksik koşmaz dikkat.

 

3.AYAK: Takip atlarımız *************   ve *************   yanına bugün önerilen *************   ekleyelim. *************   sigorta.

 

4.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

5.AYAK:  İki at bizde çok ön plandadır. Gördüğü yarışlar sonrası artık kazanır kıvamda olan *************   ve bu sıralar mükemmel durumda denilen *************   arasından bir birinci çıkacaktır muhtemelen.

 

6.AYAK: Öncelikle yakında bombayı patlatması beklenen takip atımız *************   ile birlikte bugün önerilen *************    yazılmalı.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]