3 Nisan 2019 Çarşamba Bursa Altılı Bülten Yorumlarımız

3 Nisan 2019 Çarşamba Bursa Altılı Bülten Yorumlarımız

3 Nisan 2019 Çarşamba Bursa

 

1.AYAK: Bu pistte bu rakipleri kolay geçeriz diyen ************* ekibi çok iddialı. Bu tüyoya göre BANKO yazmak ve izlemek lazım.


2.AYAK:
  ************* şüphesiz grubun en güçlü ismidir. Bu grupta yine kazanmaya yakındır. Onu geçebilecek tek safkan kesintisiz sprint isteyen ve aradığı binici ile yarışan ************* olacaktır.

 

3.AYAK:  ************* son yarışlarına oranlar nispeten daha sert gruba çıkıyor gibi olsa da yine lehine şartlarda yarışacak. Mesafeden dolayı tek ciddi rakibinin de kilo dezavantajı var. Dolayısıyla kazanmaya yakındır. Yazılması gereken rakip bizce bu sıralar yükselişte olan ve bu kez daha etkili biniciye kavuşan ************* olacaktır.

 

4.AYAK: Çim pist olsa bu kilo ile bu rakipler yanında kesin banko diyeceğimiz ************* arasından dolayı ve bu pistte şu sıralar çok formda olan *************  rakip yazalım. 

 

5.AYAK: Çok zor bir koşu olacağını ve favorilerin güven vermediğini belirtelim. Özellikle ************* dikkat edin.

 

6.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen ************* takibe alalım zira bombayı patlatması uzun sürmez dediler.  ************* için gruptan üstün diyorlar, daha iyi gruplara gidecek muhtemelen. Bir de sprint kısmından ************* yazalım zira gücünü ayarlayabileceği mesafeyi özellikle seçiyorlar.

 

 

 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44