3 Ocak 2019 İzmir At yarışı bülten yorumlar ahırdan tüyolar

3 Ocak 2019 İzmir At yarışı bülten yorumlar ahırdan tüyolar

3 Ocak 2019 İzmir At yarışı bülten yorumlar ahırdan tüyolar ve sağlam bankolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

3 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************ ‘nın üst düzey formu olduğu ve sadece yarış içi talihsizlikler sonucu başarısız olduğu ilgililerinin düşüncesidir, yani bugün daha etkili bir binici ile korkmadan erkenden yarışa dahil olursa sonlarda canını dişine takar kendini fotoya atar dikkat.  ************ ise sorunları halledilmiş artık kazanmaya yakındır.

 

2.AYAK: Sürekli başarısız yarışları ile kendini unutturan ************ ciddi hazırlandığı bu koşuda mutlaka yazılmalı. Bu arada ************ için ahırlarda mükemmel koşacak iddialı mevcut, eğer dedikleri kadar iyi durumdaysa grup farketmez bombayı patlatır.

 

3.AYAK: Bu koşuda tamamen taktik savaşı olacaktır, hepsi formda ve birbirine denk güçler yarışacak, içlerinde çok çok avantajlı olan ************ eğer herhangi bir rakibi stili dışı koşup bu safkanı engellemezse çıktığı gibi bitirir.

 

4.AYAK: ************ kazanma karakteri sorunu çözülünce her yarışa saldırıyor, bugün de nispeten uygun grupta çok şanslı. Ancak bizce ciddi rakibi ************, ************ ve sınıf atlayan ************ yazılmalı.

 

5.AYAK: ************ sorunsuz bir şekilde dinçlikle çok koşar dediler.

 

6.AYAK: ************ için bu rakipleri yürüyerek geçer dediler, sağlam bankodur.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.