3 ocak 2020 izmir altılı ganyan BANKO atlar

3 ocak 2020 izmir altılı ganyan BANKO atlar

3 ocak 2020 izmir altılı ganyan BANKO atlar

 

*1.AYAK:* Günün en zor koşusu olan ilk ayakta mükemmel görünen ************** ve ************** ikilisini mutlaka yazmanızı öneriyoruz.

 

*2.AYAK:* Ekibinin yakın dönemde yarış kazanır dediği ************** son yarışı ile bunu kanıtladı. Canı istediği zaman bu gruplarda yarış kazanabilecek kapasitedeki ************** ihmale gelmez. ************** ve ************** ise ahır önerileri.

 

*3.AYAK:* Sağı solu belli olmayan isimler arasında form durumlarına istinaden **************  ,************** ve ************** ayırımsız yazılmalıdır.

 

*4.AYAK:* ************** her ne kadar son yarışlarında formsuz gözükse de bu gruptan  üstün bir at. İnatçı karakteri ve lehine gidişatta normalde sağlam banko olurdu. Lakin form durumu belirsiz olduğundan rakip yazacaklara ************** ,************** ve ************** önerebiliriz.

 

*5.AYAK:* ************** hemen herkesin kalesi olacak. Bugün de grup çok uygun ve kazanması normal sonuç olur. Ancak yarış içi şartlar biraz lehine işlerse ************** bir sürpriz gelebilir.

 

*6.AYAK:* Ahırdan iddialı önerilen ************** sürprize hazır. Bir süre dinlendirilen  ************** dinçlikle çok ters koşabilir. Takip atımız ************** bu şartlarda ihmale gelmez.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.