3 ocak 2020 kocaeli sürprizli altılı tüyoları

3 ocak 2020 kocaeli sürprizli altılı tüyoları

 

*1.AYAK:* Yarışları çok beğenilen *********** tecrübe kazandıkça daha etkili olacaktır. Ahır önerisi *********** her an sürpriz yapabilir.  Yarışlarında gözle görülür bir başarı olmasa da iyi formundan dolayı takibe aldığımız *********** bomba köşesinden yazılabilir.

 

*2.AYAK:* ***********  ve *********** ikilisi bize gelen bilgiler doğrultusunda bu koşuda eşit şansa sahip formda atlar. Kazanma karakteri zayıf olsa da ekibinin çok şeyler beklediği *********** kuponlara eklenebilir.

 

*3.AYAK:* Bu koşuya özenle hazırlanan *********** denk rakipler arasında kazanmasını bilecektir. İlgililerinin de çok iddialı olduğu belirtelim. BANKO

 

*4.AYAK:* *********** nasıl koşacağı değil ne zaman geçileceği daha çok konuşuluyor. Bugün mesafe ve ciddi rakiplerden dolayı tek bırakılamaz. *********** ve *********** mutlaka yazılmalı.

 

*5.AYAK:* Yakın dönemde mutlaka kazanır denilen *********** ve *********** arasından bir birinci çıkacaktır.

 

*6.AYAK:* Biz yazmaktan o kazanamamaktan bıkmadı. Evet *********** yine iddialı ve yine çok formda koşuya katılacak. Eğer geçilecek bir rakibi yine bulacaksa o zaman burası karışır.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.