3 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

3 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

3 Şubat 2019 Adana

1.AYAK: ************ yine ahırlarda çok tutuluyor grupta uygun ama kazanma karakteri malum. Dolayısıyla iyi hazırlanan ************ ve ************ ikilisini de ekleyelim mutlaka.

2.AYAK: Takibimizde olan kazanma ************ bugün de ihmal edilmemeli , kazanma karakterine rağmen rakipler uygundur. ************ ve ************ formda atlar kontejanından yazalım. ************ ise sprinti güzel ayarlarsa affetmez.

3.AYAK: Özellikle ciddi rakibinin eksik koştuğu bu günlerde takibimizde olan iki isim arasında bir yarış olmasını bekliyoruz. ************ ve ************ arasında gününde olan kazanacaktır.

4.AYAK: Ahır önerisi ************ ekibi bugün atlarına çok inanıyor. Bütçesi düşük olanlar bu atı banko değerlendirebilir. Ancak sağlamcılar kaliteli ************ önceliğinde ************ eklenebilir.

5.AYAK: Bu koşuda herhangi bir öneri gelmediğinde ************ düşünüyoruz.
************

6.AYAK: Son yarışına benzer şartları bulan ************ için yine kolay kazanır diyorlar.
BANKO: *

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.