3 Şubat 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Banko Ahırdan Geldi

3 Şubat 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Banko Ahırdan Geldi

3 Şubat 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Banko Ahırdan Geldi

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

3 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************ izmirde daha iddialı. ************ yarış içi şartlar lehine. ************ ekibinin gözü daha yukarılarda.

 

2.AYAK: Çok sağlam bankomuz bu koşudadır. Bu rakiplere bu mesafede fazla gelir denilen ************ bizce bu yılın en sağlam bankosudur.

 

3.AYAK: ************ muhteşem ekibi ile süper işlere imza atacak gibi. Bu formu ile bu tip grupları da geride bırakması bekleniyor. Pisti yadırgamazsa bizce zor geçilir. Banko olarak yazılabilir. Eğer yadırgar diye düşünürseniz de tuttuğunuzu ekleyiniz.

 

4.AYAK: Tüm atlar birbirine yakın güçteler ancak bazı koşullardan dolayı ikisini eledik ve 4 at ile burayı geçeceğiz. ************ sürekli formunu arttırıyor ve bu at tam kapasite koştuğunda bu grubu rahat geçebilecek seviyede olacaktır. ************  yine yarış içi şartlar lehine olduğundan çok şanslı.  ************ istediği zaman istediği yarışı kazanabilecek kapasitede. ************ ise yarış kazanma karakterine rağmen kalitesi ile yazılmalı diyoruz.

 

5.AYAK: ************ grubun kaliteli ve formda ismi ancak hem kilo artıyor hem de şu sıralar formsuz bir binicisi var. ************ kilo kaldırır dikkat. ************ ise bugün tamamen lehine şartlarda bu rakiplere direnip bombayı patlatabilir.

 

6.AYAK: Favorilerin kazanma karakterleri olmadığından günün en zor koşusu olacak. Neyse ki takipten birkaç isim yarışıyor burada. Onları önererek geçelim. ************************  ve ************ arasından bir sürpriz birinci  çıkmasını bekliyoruz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.