30 ağustos 2018 perşembe ankara altılı tüyosu

30 ağustos 2018 perşembe ankara altılı tüyosu

30 ağustos 2018 perşembe ankara  At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

30 ağustos 2018 perşembe ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** nin ciddi hazırlıkları öne çıktığı bu koşuda  ***** kazanma karakterine rağmen ciddi rakibi olarak yazılmalı.  ***** ise gücünü yansıtabileceği şartları bulduğundan yazılmalı.

2.AYAK: *****  ve 2***** ahırdan önerilen ikili olurken kazanma karakterierinden dolayı yanlarına iyi hazırlıktan geçen ***** ve yarış içi avantajları bulunan ***** yazabiliriz.  ***** ve ***** sürprizde..

3.AYAK:  Bu koşuda beklentilerin üstünde koşabilecek kapasitedeki ***** sürprizi patlatabilir dikkat. Kalitesi, iyi form durumu ve yarış içi avantajları ile ***** öncelikli rakibi olurken ***** ve ***** ise sağlam kuponlara yazılabilir.

4.AYAK:  ***** üst üste kazabileceği grupta start alıyor. Bizce tek rakibi *****  olabilir.

5.AYAK: ***** kalitesi ile kazanabileceği konuşuldu fakat en az onun kadar şanslı olabilecek ***** muhakkak yazılması taraftarıyız.

6.AYAK: Yakın zamanda sürpriz yapabilecek durumdaki ***** favorimiz.  ***** ve ***** yarış içi avantalarından dolayı ciddi rakipleri olurlar.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.