30 ağustos 2018 perşembe kocaeli ahırdan altılı tahminleri

30 ağustos 2018 perşembe kocaeli At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

30 ağustos 2018 perşembe kocaeli ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: Hakkında iyi duyumlar aldığımız ***** favorimiz. *****,  ve ***** ihmal edilmemesi gereken diğer atlar. *****  ve ***** diğer rakipler.

2.AYAK: ***** artık kazanması gereken durumda ve kaybederse bir kesim için büyük hayal kırıklığı olacak.  ***** bankomuzun eksik koşması halinde devreye girebilecek tek isimdir.

3.AYAK: Ahırdan ***** duyumu geldi. Mutlaka takip listenizde olsun. Bu veya sonraki yarışında kazanırda adını duyurur.  ***** kazanma karakterine rağmen mükemmel formu ile yazılmalı. ***** sigorta amaçlı eklenebilir.

4.AYAK:  ***** bugün afg oranlarında geri kalmış olsa da kapasitesi bu rakiplerin üstünde olduğu aşikar. Yarış erken süratlenirse ***** sonlarda devreye girebilir. ***** ise bu koşudaki sigortamız olsun.

5.AYAK: ***** ve ***** iyi hazırlıkları ile bomba köşesinden kuponlarda olsun.***** ve ***** ise kalite kontejanından yazılmalı.

6.AYAK: *****  takip listenizde olsun.  ***** ve *****  ise ahırdan aldığımız bilgilere göre sıkı hazırlıktan geçen sürprize müsait isimler. ***** ve ***** ise kalite kontejanından yazılabilir.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.