30 ağustos 2019 cuma bursa altılı ganyan sağlam banko

30 ağustos 2019 cuma bursa altılı ganyan sağlam banko

30 ağustos 2019 cuma bursa altılı ganyan sağlam banko

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN sıkı hazırlanmış dikkat. Yarış gören YILDIZLI BÜLTEN bugün bekleneni verebilir.

2.AYAK: İstanbulda iddialı getirilen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. Sürprizi ön gruptaki dirençli isimlerden YILDIZLI BÜLTEN yapabilir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için sizlere kalitesinin altında koşuyor ve kalitesini yansıtırsa bomba patlatır demiştik , zira o gün bizi yanıltmadı ve çok ciddi rakibini mağlup etti. Bugün de muhtemelen şansa kazanmıştır düşüncesi ile güvenilmeyecek ama bizce benzer şartlarda bu rakiplerini de geçecektir. BANKO

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu kez tam da istediği şartlarda lehine grupta mücadele edecek. Kazanmaması için çabalaması lazım. BANKO

 

5.AYAK: Takip listemizdeki YILDIZLI BÜLTEN sorunu halledilmişse bomba yapabilir. YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri taylarından bu kez çok ümitli dikkat. YILDIZLI BÜLTEN için de ahırlarda çok konuşuluyor, ileride çok iyi gruplarda adını duyuracak. İlk yarışında neden olmasın.

 

6.AYAK: Bu mesafeleri seven formda isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisinden bir kazanan çıkmasını bekliyoruz.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.