30 ağustos 2020 istanbul altılı ganyan sağlam banko

30 ağustos 2020 istanbul altılı ganyan sağlam banko

30 ağustos 2020 istanbul altılısı günün sürpriz yorumları

  1. koşuda AT İSMİ GİZLİ takibimizdeki bir isim olup çalışmalarını ve görüntüsünü yarışa taşırsa geçilmeyecektir.
  2. koşuda AT İSMİ GİZLİ takibe almamız istenmişti. Bugün beklenen patlama gerçekleşebilir dikkat.

*1.AYAK:* Özellikle son düzlükte etkili vites arttırması dikkat çeken AT İSMİ GİZLİ bugün öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ kazanabileceği yarışları seçiyor.

*2.AYAK:* Kazanma karakteri zayıf gibi gözükse de AT İSMİ GİZLİ bu tip grupları geçebilecek kapasitede. Bugün de hedefli katılacağı bu yarışta iddialı olacaktır. Buraya çok ciddi hazırlanarak gelen AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ için yarış içi şartlar bu kez lehine gelişecek, trafik sorunu da yaşamazsa şanslı olur. İyi gruplara göz kırpan AT İSMİ GİZLİ bugün gücünü ispatlamaya çalışacaktır.

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için bir grup iddialı konuşuyor. Nispeten uygun rakipler yanında BANKO yazılabilir.

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ gazi koşusunda önlerde iyi yer tutabilirse muhtemelen virajda yine rakiplerini toplayıp sprinterlere direnerek kazanmayı hedefleyecektir. Ancak bugün güçlü sprinterlerin de olduğu unutulmamalı. Geçilmezlik serisini AT İSMİ GİZLİ bozabilir zira gaziye düzenli bir şekilde ciddiyetle hazırlandı. AT İSMİ GİZLİ da sprint kısmından kuponlara eklenmeli. Mesafeyi kısaltabilirse veya dikkate alınmazsa AT İSMİ GİZLİ ceza kesebilir.

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun rakipler yanında günün ağır favorisi fakat bu tayın rakip yokluğunda kazandığınız yazmıştık daha önce. Bugün için şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

*6.AYAK:* Atı artık tanıyan binicisi ile AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacaktır. Uzun seven isimler AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmezler.

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.