30 ağustos cuma istanbul altılı kupon yorumlarımız

30 ağustos cuma istanbul altılı kupon yorumlarımız

30 ağustos cuma istanbul altılı kupon yorumlarımız

 

 

1. koşuda: YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi olarak geldi.

______

 

1.AYAK: Son yarışını tekrarlaması halinde YILDIZLI BÜLTEN için yine kazanır diyorlar. Banko yazmayanlar takip atımız sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN değerlendirilebilir. Diğer takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ise bu kez iç kulvardan liderliği erken alabilirse bomba yapma şansı vardır.

 

2.AYAK: Henüz kazanamamış olsa da takibi bırakmayacağımız YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. Son yarışı başarısız olmasına rağmen çok beğenilen YILDIZLI BÜLTEN bu kez talihsizlik yaşamazsa çok koşar. İyi hazırlandığı söylenen YILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisinin de yarış kazanmaları uzun sürmez denildi.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkacaktır. AYırımsız yazılmalılar.

 

4.AYAK: Yarış içi şartların alehine olmasına rağmen bu mesafede rakip kim olursa olsun istediği kadar yorgun olsun YILDIZLI BÜLTEN favoridir. İşin sprint kısmından ise YILDIZLI BÜLTEN ve formda YILDIZLI BÜLTEN kuponlara eklenebilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN dan bugün beklentiler yüksek. Ahırlardan da YILDIZLI BÜLTEN geldi mutlaka kuponlarda olsun çok iyi duruma gelmiş.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN yakında kazanır denişmişti ve bugün nispeten çok uygun rakipler yanında bunu başarabilir. Banko yazılabilir fakat burada sürpriz takip atımız YILDIZLI BÜLTEN var ve yarışın erken süratlenmesi halinde sonlarda güzel bir sprint izlettirebilir.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.