30 Aralık 2018 Adana altılı yorumları ahır tüyoları ile birlikte

30 Aralık 2018 Adana altılı yorumları ahır tüyoları ile birlikte

30 Aralık 2018 Adana altılı yorumları ahır tüyoları ile birlikte yayımlandı

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Aralık 2018 Adana

 

1.AYAK:  *********** ve *********** ahır önerileri oldu. Günün en zor koşusu olduğundan bütçe doğrultusunda buraya at ekleyebilirsiniz.

 

2.AYAK:  Ekürilerden *********** yakında kazanır diye not edildi. *********** normalde sprinti ayarlanamayan bir at ama bu binicisi ile kendisi için yılın son gününde kazanmayı başarabilir. Diğer takip atımız *********** ihmal etmeyelim. *********** iyiye giden formu ile takibe alınmalı. *********** son atımız.

 

3.AYAK:  Kazanma karakteri düşük olsa da *********** favorimiz olup bu kez daha başarılı olması beklenen *********** ve mükemmel formu ile ***********  mutlaka yazılmalı. *********** ise son dakika önerisi ile geldi.

 

4.AYAK:  Rakiplerinden farklı üst düzey formu ile *********** banko öneriyoruz, Ahırdan gelen bilgiler ile bankonun sağlam olduğunu söyleyebiliriz.
BANKO: *

 

5.AYAK:  Normal şartlarda her yönden *********** banko çıkıyor ama yarış gören ***********  üzerindeki aprantinin 3/2 yarış kazandığını da katarsak çok koşabilir. İhmal edilmemeli.

 

6.AYAK:  Kesinlikle kapatılması gereken bir koşu olarak görüyoruz.
HEPSİ

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.