30 Aralık Ertelenen Kocaeli Altılısı Son dakika Tahminleri

30 Aralık Ertelenen Kocaeli Altılısı Son dakika Tahminleri

30 Aralık Ertelenen Kocaeli Altılısı Son dakika Tahminleri ve tüyolu banko

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Aralık Ertelenen Kocaeli

1.AYAK: ************* stili rakibi yarıştan çıkınca kazanmaya daha yakın oldu ama her an eksik koşabilir. Rakip yazmakta fayda var. ************* için yarış tam da istediği gibi gidecek.

2.AYAK: ************* son yarışı bu gruba yeter dediler. ************* ise güçlü bir at ve bu grupta iş yapabilir. ************* ara sonrası dinçlik yarışı yaptı, bugün etkilenmezse çok koşacak , ************* sağlam kuponlara eklenebilir.

3.AYAK: Zor kazanıyor görüntüsü olsa da ************* yine kendine göre uygun şartlar dahilinde kazanmasını bilecektir. Ahırlarda da ************* çok tutuluyor.

4.AYAK: Kesinlikle ************* , ************* gerektğini düşünüyoruz.

5.AYAK: ************* ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. Hatta bir grup hiç geçilmez diye önerdi. ************* henüz kendisini kanıtlayamamış sürpriz takip atlarımızdandır. hani tek yazmayanlar değerlendirebilir. Bugün de son dakika önerisi olarak gelen ************* yazalım ve takibe alalım.

6.AYAK: *************‘nun sağlıklı görüntüsü gözlerden kaçmıyor. ************* ekibi iddialı.  ************* ‘nin problemleri giderilmiş, eğer ara sonrası dinçlikle koşarım derse kazanmasınıda bilir dikkat. ************* ve ************* sağlam kuponlarda olsun.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.