30 ekim istanbulda özel ahır tüyolu 3 Banko Adayı

30 ekim istanbulda özel ahır tüyolu sağlam banko

 

*1.AYAK:* Grup sert gözükse de inanılmaz uygun şartları yakalayan ************ kazanmaya yakındır. BANKO yazılabilir. 

 

*2.AYAK:* ************ idman pistinde çok iyi gözüküyormuş. Ciddi hazırlanan bir rakip önerilmedi. Dolayısıyla BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* ************ mükemmel görüntüsünü yansıtırsa yine çok koşacaktır. ************ stili oturduğunda seri yapar demiştik, bugün de lehine gidişatta şanslı olacaktır. 

 

*4.AYAK:* İlgililerinin çok şeyler beklediği ************ bugün mutlaka kuponlarınızda olsun. ************ ilk yarışı tekrarlarsa muhtemelen yine kazanırda adını duyurur.

 

*5.AYAK:* Sadece ************ hakkında iyi duyumlar aldık. Son yarışında zaten toparlandığını ve hazır olduğunu belli etmişti. Bugün daha sakin binicisi idaresinde güzel yer tutabilirse bu rakipleri transit bir şekilde geçebilir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* ************ belirli yarış aralığı ile koşarsa başarılı oluyor fakat yine 1 hafta arayla buraya katılacağı için tek yazmak riskli olabilir.  İyi hazırlandığı ve bir grubun güvendiği ************ ile görüntüsü harika denilen ************ sağlam kuponlarınızda olsun. Takip atımız ************ kazanma karakteri izin  verdiği bir gün ancak kazanabilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.