30 eylül 2018 pazar adana At Yarışı Tahminleri yayımlandı

30 eylül 2018 pazar adana At Yarışı Tahminleri yayımlandı

30 eylül 2018 pazar adana At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

🐴 Yildizli Bülten .com: 30 eylül 2018 pazar adana

1.AYAK: Sıkıntıları giderilen 6.ÖZDEMİR bugün bu koşuya hedefli katılıyor. Ön grupta gidecek olan  ***** ve ***** da kuponlarda olmalı.
SIRALAMAMIZ: ***

2.AYAK: Takip atı *****acemi binicisine rağmen mutlaka kuponlara bugün yazın.  ***** ise yine iyi koşacak .  ***** iyi durumu ile yazılmalı. Daha sonra *****, ***** ve ***** yazabiliriz.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** , *****ve son zamanlarda değiştiğini öğrendiğimiz *****ahırdan önerilenler. ***** bugün çok koşar diyorlar dikkat. ***** ve *****  grubun kaliteli isimleri olurken , yarış içi avantaları bulunan *****ve düzelen ***** eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: ********

4.AYAK:  ***** nispeten biraz daha sert gruba çıksa da mükemmel formu ile ilk şansı hak ediyor. *****, ***** ve ***** ile burası da rahat izlenebilir.
SIRALAMAMIZ: ****

5.AYAK: ***** takip listenize almanız için favori öneriyoruz, bugün yarın bir çıkış yarışı yapacak ama o gün bugün mü bilemedik. *****, *****  ve ***** bugün iyi görünen isimler.
SIRALAMAMIZ: ****

6.AYAK: ***** aslında çok formda ve yarışlara iddialı bir şekilde giriyor ama yarış içi şartları oturmayınca bir şekilde geçiliyor. Bugün bu grupta mükemmel avantajları olduğundan kazanma şansı çok yüksek. Bu zor koşuyu bu ata güvenerek altılı kuponlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.
BANKO: *


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.