30 eylül bursa altılısı çok sürpriz tüyolar SAĞLAM ÇİFTE

30 eylül bursa altılısı çok sürpriz tüyolar SAĞLAM ÇİFTE

*30 eylül bursa altılısı çok sürpriz tüyolar ve SAĞLAM ÇİFTE*

 

*1.AYAK:* Son yarışında umduğunu bulamayıp dön gel yaparak tekrar bursaya hedefli gelen *********** da nbir grup çok ümitli dikkat. Bu kez niseten az atlı yarışta sprint kulvarını erken ayarlarsa *********** sürpriz yapabilir. *********** beklenen çıkışı yapamadı henüz ama bugün uygun grupta ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* ***********‘ın yarış içi problemi çözlmesi için çok sıkı çalışıldı. Bugün bekleneni verirse maidenden çıkar. İyi çalışmaları ile *********** yazılmalı. *********** bugün çok geri planda kalmış ama aradığı şartlarda çok ters koşabilir. *********** canı istediğinde bu gruplarda kazanabilecek kapasitede bir at.

 

*3.AYAK:* Bu rakipleri kolay ayırır denilen *********** bu koşuda *SAĞLAM BANKO* olarak yazılabilir.

 

*4.AYAK:* *********** kendisine göre uygun grupta stili rakipleri olmasına rağmen kazanmasını bilmelidir. Yarış her ne kadar süratli geçecek olsa da bu takiplere bu mesafede geçilmeyecektir. *SAĞLAM BANKO*

 

*5.AYAK:* *********** bu kez çok ters koşacak diyorlar dikkat.

 

*6.AYAK:* *********** , ***********ve *********** üçlüsü bu pasif grupta öne çıkan isimler. Muhtemelen aralarından bir birinci çıkacaktır.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.