30 haziran 2019 pazar istanbul yorumları GAZİ KOŞUSU özel BANKO

30 haziran 2019 pazar istanbul yorumları GAZİ KOŞUSU özel BANKO

30 haziran 2019 pazar istanbul

 

1.AYAK: Pist çevresinde ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  gören çoğunluk banko yazacaktır muhtemelen. Çok iyi hazırlıkları ile kazanması bekleniyor. Bizce sürprizi ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  yapar zira iyi ellerde ciddi işlerle bu koşuya katılıyor. 

2.AYAK: Şu sıralar kalitesinden uzak yarışlar sergilese de bugün farklı hazırlandığı aktarılan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  mutlaka kuponlara eklenmeli. Kazanma karakterine rağmen ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  bu şartlarda bomba yapabilecek durumda dikkat.  ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  ahır önerileri.

 

3.AYAK: Rakipler sert gözükse de ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  istanbula iddialı geliyor bilginiz olsun. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  için bu koşu tam hedef. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  takibi bırakmayalım zira çok daha sert rakipleri geride bırakacak gücü var. 

 

4.AYAK: GAZİ koşusunda mücadele edecek olan tüm safkanlara başarılar diliyoruz.  ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  arasında bir gazi koşusu olacak gibi gözüküyor. Bu kez mesafeden dolayı ** daha şanslı olacak diyebiliriz.

 

5.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  mükemmel formu ile çok ön planda olsa da bu kez yarış içi şartların da yardım edeceği sürpriz isim ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  mutlaka yazılmalı. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  çok sürprizde değerlendirilmeli.

 

6.AYAK: Ahır önerisi üç isim var bu koşuda bizlere gelen. Üçü de mükemmel hazırlıkları ile adını mutlaka duyuracaktır. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ,ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

NOT: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ yazılı at isimlerinin açık hali abone listesine yarış günü gönderilir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyoları cebinize alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.