30 haziran ankara altılı yorumlarımız

30 haziran ankara altılı yorumlarımız

30 haziran ankara altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ adanadan buraya hedeflenerek geldi. Bu pisti seven sürpriz isim AT İSMİ GİZLİ boş kilolarda bomba yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ diğer önerilenler.

 

*2.AYAK:* Bir iyi bir kötü gibi görünse de bu gruptan üstünlüğü bulunan AT İSMİ GİZLİ eksik koşmazsa kazanacaktır. BANKO

 

*3.AYAK:*  Uzman önerilerimiz şablondadır.

 

*4.AYAK:* İlk yarışında çok şeyler beklenen AT İSMİ GİZLİ yarış içi stili rakipleri yüzünden kazanamamıştı. Bugün daha temkinli olacaklar fakat önerilen ve takip edilen isimleri rakip olarak değerlendirmeliyiz. İlk yarışında start problemi yaşayan AT İSMİ GİZLİ bugün talihsizlik yaşamazsa bomba yapabilir dikkat. Pistte beğenilen AT İSMİ GİZLİ ile takısal problemi giderilen AT İSMİ GİZLİ sigorta olarak eklenebilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için martta toparlandığı ve eski formuna kavuştuğu bilgisi gelmişti. Bu tarihte güzel bir yarış yaptı, sonraki sert grubu saymazsak bugün kendisine göre çok uygun rakipler yanında kazanmayı başarabilir. Eksik koşarsa AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ devreye girer.

 

*6.AYAK:* Uzman önerilerimiz şablondadır.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.