30 Kasım 2018 Cuma Kocaeli altılı yorumları takip atları ve özel tüyolar

30 Kasım 2018 Cuma Kocaeli altılı yorumları takip atları ve özel tüyolar

30 Kasım 2018 Cuma Kocaeli altılı yorumları takip atları ve özel tüyolar

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Kasım 2018 Cuma

 

1.AYAK:  ********* ahırlar bölgesinde hiç geçilmez olarak tutuluyor. Takip atlarından yakında kazanır denilen ********* rakip olabilir.

 

2.AYAK:  ********* mükemmel hazırlıkları ile çok koşacak. ********* takip listesinden önereceğimiz isim ve bu kez grup çok uygun. ********* bu pisti yadırgamazsa kazanmaya koşar.

 

3.AYAK:  ********* kazandığı koşu sonrası daha çok koşması beklenen pistte denk rakipler yanında yine kazanma yakındır. Bu kez ahırdan önerilen ********* sürpriz yapabilir dikkat.

 

4.AYAK:  ********* yarış içi avantaları bulduğunda daha üst gruplarda da başarılı olabilir , dolayısıyla bu grupta mutlaka yazılmalıdır. ********* sürekli iyi ama kazanma özürlü. ********* ise kalite kontejanından ihmal edilmemesi gereken isim.

 

5.AYAK:  Bu koşuda sizlere cazip bir banko önereceğiz. Hem takip listemizde olması hem de bugün için pistte aşırı güvenilen ********* son ayların en sağlam bankosudur. Hatta arkasına ********* ile bahisler denenebilir.
BANKO: *

 

6.AYAK:  ********* yakınlarda kazanacağı yarışı bulur denilmişti, bu şartlardan daha uygun bir yer bulamazdı herhalde. Banko olarak değerlendirilebilir. *********, ********* ve ********* takip listeniz için önerebileceğimiz sürpriz isimler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.