30 kasım 2019 adana at yarışı tüyolu yorumlar

30 kasım 2019 adana at yarışı tüyolu yorumlar

30 kasım 2019 adana at yarışı tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Takip atımız ************ için yakın zamanda sürprizi yapar diyorlardı, nitekim kumda kendini kanıtladı. Bugün yarın kazanır durumda dikkat. Çok güçlü orjini ile yakında kapasitesini gösterir denilen  ************ kuponlarınızda olsun. Ciddi tutulan hazır durumdaki ************ yazmamız önerildi.

 

*2.AYAK:* ************ bu aralar formsuz gibi gözükse de iyi hazırlıklarını yansıtıp kötü gidişattı durdurabilir. ************ ve ************ bu rakipler arasında da iddialı olabilecek forma sahipler.

 

*3.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen ************ öncelikle yazılmalı. ************ ve ************  rakip olarak değerlendirilebilir.

 

*4.AYAK:* Lehine şartlarda ************ kazanabilir. Tersi gidişşat gerçekleşirse ************ ve ************ şanslı olacaklardır.

 

*5.AYAK:* ************ takip ettiğimiz bir isim. Yarışlarında diri gözükmesine rağmen teşviklere cevap vermeyerek ilgililerini üzüyor. Takibi bırakmamak lazım zira sorunu çözüldüğünde bombayı patlatır. Benzer durumdaki ************ bugün dişine göre grupta ihmal edilmemeli. Bu at için yakında kazanır diyorlardı.

 

*6.AYAK:* ************ ve ************ bu koşuda hazır durumdaki bildirilen isimler.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.