30 kasım 2019 cumartesi istanbul at yarışı günün bankosu

30 kasım 2019 cumartesi istanbul at yarışı günün bankosu

30 kasım 2019 cumartesi istanbul at yarışı günün bankosu

 

*1.AYAK:* Hiç koşmamış taylarda genelde sadece duyumlara yer veriyoruz. Bugün de iddialı hazırlanan *********** için çıktığı gibi bitirir duyumları aldığımızı belirtelim.

 

*2.AYAK:* Sınıf atlayan *********** bu şartlarda çok koşacaktır. Yeterince yarış gören *********** sürpriz yapabilir.

 

*3.AYAK:* Ahır önerisi *********** ve nihayet kazanan takip atımız *********** mutlaka yazılmalı. Takip atlarımız *********** ve *********** ise her an bomba yapacak durumdalar dikkat.

 

*4.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu *********** ile çok iyi görüntü veren ***********  bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*5.AYAK:* Kapasitesinin altında koşan birçok isim var. Çok sürpriz konumda olup her an yarış kazanabilecek durumda olan isimler var. 

 

*6.AYAK:* *********** hafife alındığında yine ceza keser diyoruz. ***********  formunu yansıtırsa kazanır demiştik zira yanıltmadı. Bugün de benzer yarış yaparsa yine kazanabilir. *********** ve *********** bu gruplarda ihmale gelmeyecek forma sahipler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.