30 mart istanbul yorumları sağlam bankolu tüyolu kupon

30 mart istanbul yorumları sağlam bankolu tüyolu kupon

30 mart istanbul yorumları

 

1.AYAK:  Bir grup **************  için kazanır diyor. Geniş kuponlara **************  , **************  ve **************  önerebiliriz.


2.AYAK:
 İlgililerinin tekrar sentetik tercih ettiği **************  bugün neredeyse hiç şans verilmemiş ama form durumu iyi olan safkan bunu yarışa yansıtırsa bombayı patlatır dikkat. İlk kez koşan **************   a dikkat . **************  , **************  ve **************   diğer rakipleridir.

 

3.AYAK:  **************  sürpriz hazırlığında . **************  önceliğinde **************  ve **************   rakip olarak yazılabilir.

 

4.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı **************  ve **************  arasında bir yarış olarak görülüyor ama  birbirlerini yıpratırlarsa **************  devreye girer.

 

5.AYAK:  **************  ahırlar bölgesinde banko tutuluyor. Uygun grupta kazanmaya yakındır. Fakat dikkat çekilen sürpriz isimlerde var. Eksik koşarsa diye onlarıda isteyen yazabilir. Mükemmel görüntüsü var denilen   ************** ve yakın zamanda sürpriz yarışlarını izleriz denilen **************  sürpriz yapabilir.

 

6.AYAK: Kazanma karakteri düşük olsa da ************** ilgililerinin bu kez beklentileri bu kez yüksek. Banko yazılabilir.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44