30 mayıs 2019 ankara tüyolu altılı yorumları

30 mayıs 2019 ankara tüyolu altılı yorumları

30 mayıs 2019 ankara

 

1.AYAK: ************* yarış içi avaantajları ile kazanmaya yakın görünüyor. Lakin bugün ahır önerisi ************* ile ankara kumunda direnç gösterebilecek kapasitedeki ************* rakip olarak yazılmalı.

2.AYAK: ************* nihayet zinciri kırdı, artık seri yapabilir deniliyor. ************* ‘in kalitesi malum iyi yarışlar izleyeceğiz bu taydan. ************* ise sigorta amaçlı eklensin.

 

3.AYAK: Yüksek afg oranı ile *************  tam kapasite koşmadığı dönemde bu kadar güvenilmesi risk olur. Bizce yarış içi taktiksel olarak çok şanslı olacak olan ************* sürprizi yapabilir dikkat.

 

4.AYAK: Ya ************* tek ya hepsilik bir koşu. Muhtemelen yine güvenmeyenleri yanıltacaktır diye bizce BANKO yazılmalı.

 

5.AYAK: ************* stili rakibinden etkilenmezse kazanmaya yakındır. Olur da taktiksel olarak geri planda kalırsa önce ************* devreye girecektir. Sağlamcılar için rakipleri sıralamadadır.

 

6.AYAK: ************* bu kilolaarda çok koşar. *************  için toparlandı diyorlar artık bomba yapma zamanı gelmiş olabilir. ************* lehine şartlar bugün çok şanslı. ************* ve ************* ile burası rahat izlenir.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44