30 mayıs 2019 izmir altılı tüyolu yorumları

30 mayıs 2019 izmir altılı tüyolu yorumları

30 mayıs 2019 izmir

 

1.AYAK: ************* ahır önerisi olarak geldi. ************* şu sıralar iyi durumdaymış mutlaka yazalım. Bu kez lehine mesafede ************* ilgin bir yarış koşabilir.

2.AYAK: Uzman ekibimizce hazırlanan sıralama şablonda verildi.

 

3.AYAK: ************* ahırlar bölgesinin banko ismi. Kazanma karakterinden dolayı yanına ** ************* yazalım diyoruz.

 

4.AYAK: Bu kez şartları lehine yakalayan ************* affetmeyecektir, sürpriz konumda olmasına rağmen banko yazılabilir. 

 

5.AYAK: ************* ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Zira bu isim artık sıkıntısız bir şekilde formda yarışa girecek. Hata yapmazsa büyük ihtimalle kazanır. 

 

6.AYAK: Bugün daha hazır olduğu aktarılan *************, ekibinin iddialı olduğu *************, şu sıralar bekleneni veremeyen ************* ve boş kilolu ************* ters koşabilir.

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44