30 Nisan 2019 Salı Kocaeli altılı ganyan tüyolu yorumlar

30 Nisan 2019 Salı Kocaeli altılı ganyan tüyolu yorumlar

30 Nisan 2019 Salı Kocaeli

 

1.AYAK: *************   takip atımız, bugün lehine şartlarda çok şanslıdır. *************   ve *************   rakip olarak yazılabilir.

2.AYAK: Bu koşu için yorumsuz sıralamamız şablonda olacaktır.

 

3.AYAK: *************   ve *************   dışına çıkması zor bir koşu. 

 

4.AYAK: *************   ve *************    ikilisi temkinli gidip aralarında birinci ikinci olacak gibiler. Olurda ekürilerden biri taktik amaçlı zorlarsa diğer rakipleri de devreye girer.

 

5.AYAK:  Ahırlar bölgesi hemen herkesin hemfikri *************  , *************   ve *************   arasından bir birinci çıkacağıdır.

 

6.AYAK: *************  bomba yapmaya hazırlanıyormuş dikkat. Muhteşem hazırlıkları olduğu söylenen*************   tek ciddi rakibi olacaktır.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]