30 Ocak 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Gelen Tüyolu Sürpriz Kupon

30 Ocak 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Gelen Tüyolu Sürpriz Kupon

30 Ocak 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Gelen Tüyolu Sürpriz Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK: Ekibinin inandığı ************ ile birlikte yine ahır önerisi gelen ************ ilk etapta yazılmalı. Yarış içi şartların tam da lehine olduğu ************ eksik koşmazsa bu rakiplere çok rahat direnebilir. Kazanamama sorunu halledilen ************ bu kilolarla mutlaka iyi koşar dikkat.  ************ sürprizde yazılabilir.

 

2.AYAK: Sınıf atlayan ************ eğer formundan bir şey kaybetmediyse bugün kolay kazanabilir.  Eğer eksik koşarsa ************ devreye girecektir.  İki at yeterli olacaktır.

 

3.AYAK: ************ ve ************ mükemmel performansı ile grupta sırıtıyorlar, ************  ise kaliteli ama kazanma karakteri düşük bir isim. Yine de ihmal edilmemeli. Bugün biraz geri planda kalsa da ************ yazmalıyız. Bir de çok sürprizde ************ yazalım zira ahırdan önerilmişti henüz gücünü gösteremedi.

 

4.AYAK: ************ süper üstü formu ile yine kolay kazanabilir fakat bu kez ahırdan artık sınıf atladı  diye bahsedilen ************ yazıp sürpriz şansımızı deneyelim.

 

5.AYAK: Ahırında ciddi hazırlık olduğunda kazanan ************ için aynı bilgiyi bugün aldık. Buna istinadan BANKO olarak öneriyoruz.

 

6.AYAK: Bu kez daha temkinli koşacak olan ************ , takibimizdeki bomba isim ************,  arasına rağmen ************, kazanma özürlü olsa da formda ************ , iyi ellerde bakılan ************,  ekürisiyle birlikte bombaya hazırlanan ************, yine takipten ************ yazarak bu koşuyu sağlam geçelim.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.