30 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Sağlam Bankolu Kupon

30 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Sağlam Bankolu Kupon

30 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: ************ mükemmel formda ve maiden olmayı haketmeyen bir isim. Lakin kazanma özürlünün önde gideni. Bu sebeple banko bırakmak risklidir. Yanına ************ önceliğinde son yarışı çok beğenilen ************ ve ilk yarışında fazlaca sıkıştırılmayan ************ mutlaka yazılmalı. Daha önceden takip listemize giren ************  ise kazanma özründen dolayı en sonda şans verilebilir.

 

2.AYAK:  Ahırlardan ************ form durumu hakkında bilgi topladık. kendisine göre çok uygun grupta formu iyi ise kazanacaktır. Aldığımız bilgilere göre de çok ciddi hazırlandığını öğrendik. Bu sebeple BANKO öneriyoruz.

 

3.AYAK: Bir iyi bir kötü koşsa da hepsi taktiksel olan ************ sentetiği çok sever dikkat. Bombayı patlatırsa şaşırmamalı. Bizce tek rakibi bu sürat koşusunda sprinter ************ olabilir.

 

4.AYAK:  ************ ahırlarda çok konuşuluyor, ************ ve potansiyeli güçlü ************ da bu yarışta etkili olacak isimlerdir.

 

5.AYAK:  ************ dinçlik yarışlarını seven bir isim. Hazırlıkları da iyi ve üstelik yarış içi şartlar da tam lehine. Muhtemelen çıktığı gibi bitirecektir. Rakip yazacaksak özellikle ************ dikkat.

 

6.AYAK:  Ciddi rakibine oranlar mesafe deneyimi ve avantajı bulunan ************ yine kazanmasını bilecektir. BANKO

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.