30 Temmuz 2018 Pazartesi Bursa At Yarışı Tahminleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi Bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

30 Temmuz 2018 Pazartesi Bursa  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Gruptan üstün iki isim ***** ve *****  mücadelesine iyi hazırlanan ve takip listenize almanızı önereceğimiz ***** ‘de katılabilir.

2.AYAK: ***** ahır önerisi, ***** ise yarış içi şartlar dahilinde öne çıkardığımız isim. ***** çok hazırmış. ***** ise koruduğu formu ile birkez daha kazanabilir. ***** ve ***** sağlamcılar için önerilir.

3.AYAK:  Mesafe lehine olan ***** bugün bizim net favorimiz. ***** muhteşem hazırlıkları ile uzun ara sonrası kendisine göre pasif grupta mücadele edecek. Mutlaka yazılmalı ama banko değil. *****yarış içi şartlar lehine gelişirse kazanmasınıda bilir.***** kazanma karakteri çok zayıf dileyen ekleyip burayıda sağlama alabilir.

4.AYAK:  *****  için hemen herkesin görüşü kazanır yönünde. Ancak sıkı hazırlandığı ve sorunları çözüldü bilgisi gelen ***** sağlamcılar yazsın ve takip listenize alın. ***** ile burayı rahat izleyebiliriz.

5.AYAK: ***** gücünü tartışmaya gerek yok ama form durumu ve biraz geriye gitmesi bu grupta bile banko yazmak için düşündürücü.***** için ahırdan çok hazır yorumu gelmesi bize rakibi işte budur dedirtti. İki atı ayırmayınız.

6.AYAK: ***** ahırlar bölgesinde tek tutulan bir isim. Bir grup aşırı güveniyor ve üstün büyük kuponlar yapıyor. Bizde banko öneriyoruz.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.