30 temmuz 2019 ankara altılı ganyan sağlam banko ve yorumlar

30 temmuz 2019 ankara altılı ganyan sağlam banko ve yorumlar

30 temmuz 2019 ankara

 

1.AYAK: Boş kilolarla çok koşacak olan YILDIZLI BÜLTEN ve takip atımız YILDIZLI BÜLTEN  ikilisi sürpriz yapmaya hazır durumdalar.

 

2.AYAK: Henüz istenileni veremeyen takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bugün farklı taktikle yarışacak. Çimde çok daha iddialı koşacağı söylenen YILDIZLI BÜLTEN bu kez şansını ankara da deneyecek. Bombayı patlatabilir dikkat.

 

3.AYAK: Çok ciddi hazırlıkları ile YILDIZLI BÜLTEN sağlam banko olarak bize önerildi.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda kazanması gereken isim. Sağlama almak için YILDIZLI BÜLTEN yazmak yeterli olacaktır.

 

5.AYAK: Sadece YILDIZLI BÜLTEN  için iyi duyumlar aldık. Ekibinin kazanmasını beklediği tay bekleneni veremezse pişkin isim YILDIZLI BÜLTEN devreye girer.

 

6.AYAK: Çok çok sürpriz konumda olan YILDIZLI BÜLTEN kalitesini yansıtabileceği yarışta bu kez gidişattın da lehine gelişeceğini tahmin ettiğimizden kazanma şansı yüksektir. Bomba kuponlarınızda banko bile deneyebilirsiniz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.