31 ağustos 2018 cuma izmir altılı yorumları

31 ağustos 2018 cuma izmir altılı yorumları

31 ağustos 2018 cuma izmir  At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

31 ağustos 2018 cuma izmir  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  *****  mükemmel form durumu ve grubun kalitelisi olduğundan favoriliği hak ediyor . *****  bugün iyi koşacak duyumları aldığımız isim. Bugün çok çok geri planda kalmış olsa da düzelme sinyalleri veren *****  yazılabilir. Takip listemize de alalım.

2.AYAK: *****   kazanabileceği şartları buldu.  *****  ahırdan mutlaka yazılması talimatı geldi.  *****  ise bu kez beklenenin üstünde koşup herkesi ters köşe yapabilir dikkat.

3.AYAK: *****  sürpriz konumdayken de kalitesinden bahsetmiştik. Bugün favoriliği hak edecek şartları buldu ve kazanmasını bekliyoruz. BANKO

4.AYAK:  *****  pist çevresinde güvenenler fazla. Yarış içi avantalarından dolayı banko bile yazabilirsiniz. Sağlamcılar  *****  ve *****  kalite konteanından yazabilirler.

5.AYAK: Yorumsuz hepsi diyoruz.

6.AYAK: *****  ve *****  ahırdan aldığımız isimler. Bu koşu günün de en zor koşusu. Bütçe doğrultusunda at eklemenizi hatta kapatmanızı önerebiliriz.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.