31 ağustos ankara altılı ganyan sağlam bankolu yorumlar

31 ağustos ankara altılı ganyan sağlam bankolu yorumlar

31 ağustos ankara altılı ganyan sağlam bankolu yorumlar

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda yine çok koşması gerekir. Bugün banko önermememizin sebebi kazanma karakteri dir. Zor kazanan bir isim olduğundan yanına sadece YILDIZLI BÜLTEN öneriyoruz ki bu kilolarda mesafeyi de sevdiğinden koşarım derse affetmez.

 

2.AYAK: Çok sürpriz bir isimden bahsedelim. YILDIZLI BÜLTEN gücünü geç alan güçlü bir sprinter. Yarışlarında kendini gösteremese de formda olduğunu biliyoruz. Yani yarış içi şartlar lehine gelişirse sonlarda ağırlığını koyup yazmayanlara *bu da nerden çıktı* dedirtebilir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri diye koşu ayrılır. Sert gruplardan sonra ankara pistinde dinlenmiş vaziyette kalitesini konuşturması lazım. Tabi eksik koşarsa o zaman HEPSİ demek lazım.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bugün iyi gözüktüğü söylenen isimler.  YILDIZLI BÜLTEN bu formu ile sigorta amaçlı yazılmalı.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bu grupta kalite olarak bir hayli sivriliyor. İyi gruplardan gelen bu at mesafe biraz alehine olmasa sağlam banko diyebilirdik. Lakin bu şartlarda kilo farkları da oluşmuşken sürpriz hanesinde YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN topluca yazılabilir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN farklı zamanlarda ahır önerisi olarak not ettiğimiz isimler. Her an yarış kazanabilirler.  YILDIZLI BÜLTEN ise bugün çok iyi görünmüş dikkat.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.