31 Aralık 2018 Bursa Altılı Yorumları ve Ahır Tüyolu Sağlam Banko

31 Aralık 2018 Bursa Altılı Yorumları ve Ahır Tüyolu Sağlam Banko

31 Aralık 2018 Bursa Altılı Yorumları ve Ahır Tüyolu Sağlam Banko

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

31 Aralık 2018 Bursa

 

1.AYAK:  Görüntüsü farklılaşan ************** yakında bombayı patlatır dikkat, ************** , ************** ve **************  ahır önerileri olurken  ************** ve **************‘ de sğalam kuponlara eklenebilir.

 

2.AYAK:  Kazanma karakteri düşük olmasına rağmen ************** ahırlar bölgesinde banko tutuluyor bilginize. ************** sıkı hazırlanmış, **************, **************************** ve ************** uzman ekibimizin öne çıkardığı diğer isimler. *** tek yazmayan ve sağlama almak isteyenler kapatsın.

 

3.AYAK:  Ahır önerisi ************** ilk olarak yazın.  ************** ise bir gurubun güvendiği bomba isim, bu grup güvenirse eksik koşmaz. Daha sonraki rakipleri sıralamadadır.

 

4.AYAK:  ************** iyi durumu ile banko yazılabilir,  ************** sağlam kuponlara eklenebilir. Aslında *** sağlam bankodur ancak  binicisi telaş yapabilir diye çekiniyoruz.

 

5.AYAK:  ************** uygun grupta büyük bir hata yapmazsa kazanmaya yakındır. ************** ise kalitesini koşar bugün diyorlar.

 

6.AYAK:  Takibimizdeki ************** artık lehine şartlarda kazanmasını bilecektir. Sürpriz konumda olmasına rağmen BANKO yazabiliriz.
BANKO: *

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.