31 aralık 2019 adana yılın son günü sürprizleri

31 aralık 2019 adana yılın son günü sürprizleri

31 aralık 2019 adana yılın son günü sürprizleri

 

*1.AYAK:* Ahır ekibinin güvendiği ************ bu rakipler arasında BANKO yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Takip atlarımız ************ ve ************ ile birlikte bugün önerilen ************ ,************ ve ************ topluca yazılmalı.

 

*3.AYAK:* ************ için yarış içi şartlar tam da lehine gelişecek. Muhtemelen çıktığı gibi bitirecektir. Kalite olarak biraz farklı duran ************ rakip olabilir.

 

*4.AYAK:* ************ ,************ ve ************ günün beğenilen atları olarak önerilen isimler.

 

*5.AYAK:* İlgililerinin beklentilerinin çok yüksek olduğu ************ öncelikle yazılmalı.   ilk yarışında iddialı olan ************ bugün kendini kanıtlayabilir.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki takip atımız ************ değişen binicisi ile bu kez daha etkili koşacaktır dikkat. Kalitesini henüz yansıtamayan ************ yakınlarda bomba yapacaktır. ************ canı istediğinde bu tip grupları her zaman geçebilecek kapasitededir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.