31 aralık 2019 kocaeli çok sürpriz tüyolar

31 aralık 2019 kocaeli çok sürpriz tüyolar

31 aralık 2019 kocaeli çok sürpriz tüyolar

 

*1.AYAK:* ************** gözü yükseklerde. ************** bu kez sıkı hazırlanmış. İş sprinte kalırsa diye ************** sürpriz hanesinden kuponlara eklenebilir.

 

*2.AYAK:* Takip atımız ************** sevdiği piste büyük umutlarla getirildi. Her an bomba yapacak durumdadır dikkat. Ekibinin çok sıkı hazaırladığı ve formda olduğu söylenen ************** bunu yarışa taşıması durumunda affetmeyecektir.

 

*3.AYAK:* Ahırlar çevresinde ************** çok konuşuluyor. Bu kilo ile bu rakiplere kök söktürür denildi. Ancak kazanma karakteri malum. Canı istediğinde fotoda yarış kazanmasını da bilen ************** ciddi rakip olur.

 

*4.AYAK:* Kazanması uzun sürmez denilen ************** yanına ilk yarışında ahır duyumu olarak gelen ************** ekleyelim zira bu kez daha hazır.

 

*5.AYAK:* Mükemmel görüntüsü ile bugün çok koşar denilen ************** yanına yarış seçen ve liderliği alabildiğinde genelde kaybetmeyen dirençli ************** yazalım.

 

*6.AYAK:* Toparlanan **************, bu kez iddialı katılan ************** , buraya tam hedef gelen ************** ile formda ************** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.