31 ekim ankara altılısı sahadan sağlam banko

31 ekim ankara altılısı sahadan sağlam banko

31 ekim ankara altılısı sahadan sağlam banko

 

 

*1.AYAK:* İyi ellerde ciddi hazırlanan ************ ve ************ ikilisi mutlaka yazılmalı.

 

*2.AYAK:* Takip atımız ************ bugün etkili olacağı şartlarda yarışacak. ************ artan formu ile ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* İyi gruplarda önerdiğimiz ************ kazanma karakterinin zayıflığından dolayı  pek güven vermese de bu tip isimler senede bir böyle yarışlar yakalar ve kazanırlar. O gün bugün olabilir.

 

*4.AYAK:* Bu koşu günün en zor koşusu olacaktır. Genel olarak altılının kırılma noktası diyebiliriz. Özellikle ************  dikkat neredeyse hiç şans verilmiyor ama takibe aldığımız bomba isimlerden biridir.

 

*5.AYAK:* ************ ,************ ,************ ve ************ bizim bu koşuda önereceğimiz isimelerdir.

 

*6.AYAK:* Çalışmalarında kendini pek gösteremediği için sürpriz konumda olan ************ için iddialı duyumlar aldık. Bu ve ya bir sonraki yarışında bomba yapması çok muhtemeldir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.