31 ekim izmir altılısı Çok Sürpiz Banko

31 ekim izmir altılısı Çok Sürpiz Banko

31 ekim izmir altılısı özel yorumlar

 

*1.AYAK:* Çok sürpriz bankomuz bu ayaktadır. Takibimizde olan *************** son yarışlarında adını duyuramasa da görüntüsü ile formunu arttırdığını belli etti. Bugün lehine şartlarda dişine göre grupta affetmemesi gerekir. BANKO

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı. Beklenenden çok farklı sonuçlar çıkabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* *************** liderliği ısrarlar isteyen rakibi çıkarsa veriyor ve bu şekilde de başarılı olabiliyor. Bugün muhtemelen son zamanlardaki yarışlarına göre çok daha lehine şartlar gelişeceğinden biz kazanmasını bekliyoruz. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* *************** ve *************** bugün önerilen ikili. Lakin ikisi de kazanma karakteri düşük isimler. Yarış içi şartlar tam olarak lehine gelişmedikçe kazanmaları zor olacaktır. Bu sebeple bu koşuda bütçeler doğrultusunda çok at yazmanız önerilir.

 

*5.AYAK:* ***************  yarışları beğenilen bir isim olsa da grupta birçok kapalı kutu konumunda tay var. Ya tek ya hepsilik bir ayak olacak.

 

*6.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine gelişince kazanır dediğimiz *************** bizi yanıltmadı ,bugün de benzer şartlar oluşabilir. Artık kazanma kıvamında denilen *************** ihmale gelmez. *************** ve ***************bugün gelen öneriler olduğundan takibe alınmalı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.