31 ocak 2020 izmir altılısı özel tüyolu yorumlar

31 ocak 2020 izmir altılısı özel tüyolu yorumlar

 

31 ocak 2020 izmir altılısı özel tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Bu rakiplerden farklı duran AT İSMİ GİZLİ çok şanslı fakat kazanama karakteri zayıf. Bu sebeple günün en zor ilk ayağını kalabalık tutmak isteyebilirsiniz.

 

*2.AYAK:* İlk yarışında da iddialı tutulan AT İSMİ GİZLİ için kapasitesi çok yüksek diyorlar. Bugün iyi bir binici ile bu rakipleri geride bırakakması beklenebilir. BANKO

 

*3.AYAK:* Yarış içi şartlar bu koşuda birinciyi belirleyecektir. Bu şartlarda AT İSMİ GİZLİ  çok şanslı olması bekleniyor. Rakipler sert gelmezse AT İSMİ GİZLİ de etkili olacaktır.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ mükemmel formu ile bugün de çok tutuluyor. Son yarışında çok değiştiği söylenen ve kazanan AT İSMİ GİZLİ bugün de sürpriz yapabilir.

 

*5.AYAK:* İlk yarışı beğenilmese de bugün mutlaka yazın şeklinde önerilen AT İSMİ GİZLİ yanına canı istediğinde yarış kazanacak olan AT İSMİ GİZLİ yazalım.

 

*6.AYAK:* İdaresi zor bir isim olan AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi yer tutabilirse sürprizi yapabilir. Yarış gören  AT İSMİ GİZLİ ile bu aralar çok iyi denilen AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.