31 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolu yorumlar

31 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolu yorumlar

 

31 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* İlgililerinin yüksek olduğu AT İSMİ GİZLİ bu kez dahaa etkili binici ve boş kilo ile sonuca gidebilir. Buraya iddialı geldiği söylenen AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenebilir.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ciddi rakipler yanında iyi koşarak form durumunu belli etti, bugün nispetten uygun rakipler yanında kazanmaya yakındır.  Yarışın tersi ihtimalde gitmesi takip atımız AT İSMİ GİZLİ işine yarayacaktır. Bu durumda sürpriz yapma ihtimali yüksek olduğundan kuponlara eklenebilir.

 

*3.AYAK:* Bugün yarın kazanır notu ile kaydettiğimiz AT İSMİ GİZLİ yarışın biraz süratli geçmesi halinde aprantisi ile dış kulvarı tercihlerse çok etkili bir sprint ile kazanma şansı yüksektir.

 

*4.AYAK:* Önceki yarışında ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ bugün çok daha iyi durumda bu koşuya katılıyor. Yarış içi bir aksilik yaşamaz ise kazanması bekleniyor. SÜRPRİZ BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Boş kilosuyla bu kez çok ters bir koşu çıkarabilecek olan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ bu pistte çok iyi. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ de bu şartlarda yazılması gereken isimler.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ bugün ahır önerisi olarak geldi. Takibe almakta fayda var.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.