31 temmuz çarşamba istanbul altılısı sürpriz banko

31 temmuz çarşamba istanbul altılısı sürpriz banko

31 temmuz çarşamba istanbul

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN çok güvenilen isimler. Lakin hiç koşmamış YILDIZLI BÜLTEN için de iyi duyumlar aldık. Kuponlara eklenmesinde fayda vardır.

 

2.AYAK: Buraya hedefli gelen YILDIZLI BÜLTEN için beklentiler çok yüksek bilginiz olsun. YILDIZLI BÜLTEN çok sıkı hazırlanan isimlerden biri. Takibe almak gerekir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kendisine çok uygun rakipleri buldu ve yüksek oranda favori çıkacak ama bu sezon sanki kazanma konusunda sıkıntıları var gibi. Üstelik çok süratli rakipleri var ve taktik savaşı nasıl sonuç doğuracak bilmiyoruz. Sprinterlerden YILDIZLI BÜLTEN  ve ön gruptaki süratli isimlerden taktiksel olarak direnç gösterebilecek kapasitedeki YILDIZLI BÜLTEN sürprizde yazılmalı.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi ahırlarda çok konuşulan isimler.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN buraya tam hedefli şekilde geliyor dikkat.

 

6.AYAK: Sürpriz bir yarış çıkarabileceği söylenen YILDIZLI BÜLTEN ile bu pisti çok seven formda YILDIZLI BÜLTEN ikilisi kuponlarınızda olsun.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.