4 ağustos pazar izmir altılı tüyolu yorumları

4 ağustos pazar izmir altılı tüyolu yorumları

4 ağustos pazar izmir altılı tüyolu yorumları

 

 

1.AYAK: Yarış gören YILDIZLI BÜLTEN ve bu şartlarda çok koşması olağan olan YILDIZLI BÜLTEN bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN takip atımız, bu kilolarda artık kendini göstermesi lazım.YILDIZLI BÜLTEN ta sizlere önerdiğimiz bir isimdi nitekim mesafesinde kazandı, bugün yine sevdiği mesafede kazanırsa şaşırmamalı. Formunu arttıran ve artık tam kapasite koşar denilen YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN sigorta.

 

3.AYAK: Mükemmel form ulaşan YILDIZLI BÜLTEN için artık kazanma zamanı geldi denildi. Ciddi hazırlandığı gözlemlenen YILDIZLI BÜLTEN rakip olarak yazılabilir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN önde boş kaldığı yarışlarda direnç gösterip kazanan bir isim. Bugün az atlı yarışta kendisini YILDIZLI BÜLTEN yakın takibe alacak, kelemer kendisinin şansı da bitmesin diye muhtemelen zorlamayacak, bu şartlarda ikiside şanslı olur. Ama birbirlerini yıpratırsa devreye YILDIZLI BÜLTEN mutlaka girecektir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri taylarına çok güveniyor. Günün ağır favorisi ancak bizim burada sürpriz takip atlarımız da var . Altılı ganyanı cazipleştirmek adına ilk yarışında iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN  ile kazanması uzun sürmez denilen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN isimlerini kuponlarınızda bulundurabilirsiniz.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN çok formda yarışa katılacaklarını öğrendik. Yarış içi şartlardan dolayı da YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.