4 ağustos pazar özel istanbul altılısı sağlam bankolu

4 ağustos pazar özel istanbul altılısı sağlam bankolu

4 ağustos pazar özel istanbul altılısı

 

İlk altılıda : Yazmanızı önereceğimiz isimler YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN.

 

1.AYAK:  YILDIZLI BÜLTEN için sürprizi yapar demiştik zira bizi yanıltmadı. Bugün nispetten rakipler daha sert olsa da giderek artan kondisyonu ile yine sürpriz yapabilir. Ciddi rakip tabiki YILDIZLI BÜLTEN olacaktır.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahırlarında çok ciddi hazırlıklar var, tam hedef katılıyorlar. İkiliyi ayırımsız kuponlara yazalım.

 

3.AYAK: Sürprize hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN ile bugün için iyi durumundan bahsedilen YILDIZLI BÜLTEN bu koşuda önereceğimiz isimlerdir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri diye koşuyu bölebiliriz. İnanılmaz arttırma kabiliyeti olan çok formda bir tay. Kaybetmesi zor olacaktır. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTENhakkında iyi duyumlar aldık. Başarısız koşma ihtimalleri yok ve ilgililerinin de iddialı olduğunu belirtelim.

 

6.AYAK: Genelde birbirine denk güçlerin mücadelesinde yarış içi şartların el verdiği isim kazanıyor. Bu isim bugün muhtemelen YILDIZLI BÜLTEN olabilir. Güç ve form olarak hiçbir eksik yanı yoktur. Yeterki yarış içindeki gidişat istediği gibi olsun. Sürpriz Banko olarak değerlendirilebilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.