4 Aralık 2018 Salı Kocaeli Altılı Yorumları uzmanından tüyolu sağlam bankolu

4 Aralık 2018 Salı Kocaeli Altılı Yorumları uzmanından tüyolu sağlam bankolu

4 Aralık 2018 Salı Kocaeli Altılı Yorumları uzmanından tüyolu sağlam bankolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

4 Aralık 2018 Salı Kocaeli

 

1.AYAK:  ********* yarışlarında hiçbirvarlık gösteremiyor ve adeta geri geri gidiyor, ancak durmunun iyi olduğu söylendi, yani takısal problemimi var bilemiyoruz ama eğer takı sorunu çözülüp önde rahat kalırsa büyük bomba patlatabilir, ya birinci ya sonuncu olmasını bekliyoruz.

 

2.AYAK:  ********* istanbulda iyi hazırlanıp gelen bir tay, bu pistte hazırlanan güzel diyebileceğimiz bir isim yok,  yani bu safkanın rakipleri yine istanbuldan gelen ********* ve ********* olacaktır.

 

3.AYAK:  Bu koşuda yarış içi şartlar ve bazı atların eksiklikleri göze alınarak 3 isim çıkarıldı. ********* , ********* ve *********arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

4.AYAK:  ********* ahırından iddialı duyumlar geldi. Mutlaka başarılı koşar.

 

5.AYAK:  Bugün biraz geri planda kalmış olsa da ********* şu sıralar bomba patlatacak muhakkak yazın.  ********* mükemmel formu ve istikrarlı yarışları ile mutlak favori. ********* ise yarış içi bazı avantaları var ve beklendiği gibi gelişirse sonlarda adını duyurur.

 

6.AYAK:  Eski takip atları, kazanma karakteri düşük isimler, ve son zamanda çıkış yakalayan pasif atların bir araya geldiği bu koşuyu bizce kapatmalıyız, Sadece bunların arasında son yarışı ile dikkat çeken ********* var ve en iç kulvardan eğer yine önde rahat bırakılırsa kazanabilir. Kazanması da sadece yarış içi gidişatta bağlı olduğundan riskli bir tek olur.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.