4 aralık istanbul altılısı bomba atlar

4 aralık istanbul altılısı bomba atlar çok sürpriz tüyo

 

*1.AYAK:* İlk yarışında sürpriz yapar dediğimiz ********** bugün lehine şartlarda yine yazmayanları yatırabilir. Çok formda oluşu ve beğenilen durumu ile ********** ciddi rakiptir.

 

*2.AYAK:* Canı istediğinde yarış kazanacak formda isim ********** öncelikle yazalım. Lakin daha önemli öneriler mevcut. ********** için yakında kazanır diyorlar.  ********** için bekleneni verememiş bir tay ama kapasitesi yüksek diyorlar.

 

*3.AYAK:* Bu pistte ve mesafede genelde eksik koşmayan ********** için grup çok uygun. Yarış içi bir terslik olmazsa kazanmasını bilecektir. Rakip arayanlara özellike ********** öneriyoruz zira bu grupla olan yarışında içte kalıp yarışa küsmüştü. Bugün farklı bir taktik ile sürpriz yapabilir. Daha sonra kalitesi ile ********** eklenebilir.

 

*4.AYAK:* Öncelikle sınıf atlayan ********** kuponlara yazılsın. Beklenenden hep fazlasını koşan ********** ihmal edilmemeli. ********** ciddi hazırlanmış. ********** kazanma karakteri zayıf ama şartlar da lehine diyebiliriz.

 

*5.AYAK:* Bu koşu için **********  ve ********** bugün ahılar bölgesinde çokça konuşulan isimler.

 

*6.AYAK:* Bir dön gel yarışı yapan ********** buraya  tam hedef geliyor. ********** ve ********** takibe alınması gereken isimler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.