4 ekim istanbul altılı yorumlarımız

4 ekim istanbul altılı yorumlarımız

4 ekim istanbul altılı yorumlarımız

 

İlk koşuda ************** den birinclik bekleyenler çok fakat takip atımız çok sürpriz konumdaki ************** gücünü koşarsa bombayı yapabilir dikkat.

İkinci koşuda ************** ekibi taylarından çok ümitli. Ahırlardan da ************** tam hazır sesleri yükseldi. dikkate almak lazım.

 


*1.AYAK:* Bir süredir kolladığımız ************** bu kez bombayı yapacak şartları buldu dikkat. ************** mükemmel çalışmaları var fakat yarışlarında kazanma özürlü oldu çıktı . Yakında kazanır diye not aldığımız ************** mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* İddialı hazırlanan ************** sürekli iyi koşan ancak kazanma konusunda sıkıntı yaşayan **************, ahır önerisi olarak gelen ve yakında bomba yapar denilen ************** ve ciddi rakipler arasında umduğunu bulamyan ************** kuponlarınızda olsun.

 

*3.AYAK:* Aslında kazanma karakteri yüksek bir isim olan ************** son zamanlarda sürekli geçilecek yarışları seçmiş gibiydi. Bugün nispetten uygun şartlarda kazanmayı başarabilir.  Sınıf atlayan ************** ise her grupta tehlike arz ettiğinden sigorta amaçlı eklenebilir.

 

*4.AYAK:* Normal şartlarda bir iki isimle geçilebilirdi bu koşu ama ahırdan özellikle çok iyi durumda olan ************** önerilince işler değişti. Keza yarış içi avantajları bulunan **************  da çok şanslıdır. ************** zaten güçleri belli isimler. Üst gruplarda da nasıl kazanabileceğini yazdığımız ************** yine ihmale gelmez. 

 

*5.AYAK:* Çok tercih edilmeyecek bir isim ama çok koşar diye bilgisi gelen ************** öncelikle yazılmalı. ************** bugün harika gözüktüğünden kazanma şansı yüksektir dikkat. İlgililerinin ilerisi için de çok güvendiği ************** çoğunluğun favorisi olacaktır.

 

*6.AYAK:* Uzun aradan sonra iyi dönüş yapması beklenen ************** nefes yapmazsa kazanması normal sonuç olur. SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

 

 

**************

 

NOT: **************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu

halinde size iletilir.